| anonim_4396 a întrebat:

Salut, oameni buni.
Exista o prostie de virus/ceva care se manifesta astfel:
Cand intri pe un site si dai un click random iti deschide un tab nou cu o reclama/un site random cu hotele/retete/dating/prostii. Face asta de 2-5 ori si abia apoi poti sa dai click pe ce vrei.
Nu stiu cum sa caut pe google sa-mi rezolv problema asta, asa ca am apelat la voi.

2 răspunsuri:
| Alpomida a răspuns:

Am mai cautat pe google si pe alte forumuri. Unii zic ca ii de la unele extensii care dau reclamele astea si ca ar trebui sterse toate extensiile si reinstalat google chrome. Am facut asta. Problema persista.

| Wr3nch a răspuns:

Salut. Nu e un virus, sunt reclame. Blocheaza pop-upurile din meniul browserului si n-o sa mai ai probleme. Succes!