| AmxMod a întrebat:

Salut pc meu a fost adus astazi de la reprat cu problema ca nu mi se aprindea monitorul desi unitatea functiona normal... astazi m-am jucat pe el si s-a luat curentul si l-am arpins si dupa aceea s-a luat din nou curentul, l-am aprins iar si s-a luat din nou curentul, si cand am vrut sa-l pornesc am apasat pe butonul de pornire a pornit si s-a luat repe curentul din nou, si cand am vrut sa-l pornesc iar unitatea functiona normal da monitorul nu mi e aprindea si l-am stins din spate de la buton si l-am aprins din nou si merge, intrebarea este oare s-a stricat ceva la el? sa-mi fac griji?

Răspuns Câştigător
| DascaluViorel a răspuns:

Totul este in regula. Monitorul de la socuri intra in PROTECTIE este un sistem care protejeaza monitorul de socuri electrice. Este bine ca a intrat in PROTECTIE si nu s-a ars sigurantele.

2 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Da tu de ce esti asa de obsedat? daca s-a luat curentu prima data nul mai pornesti ca mata n-are bani sa til faca mereu,./// si da s-a ars placa video

| IceBil a răspuns:

Poate niste contacte nu-s bune.