| killllls a întrebat:

Salut pe youtube vreau sa-mi modific imaginea aceea de la video care apare inainte sa dau pe el cum procedez?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Manager video, modificati, si acolo ai posibilitatea sa alegi dintre 3 poze. La mine asa apare.

| killllls explică (pentru andru10best):

Dap asa se face dar poti sati adaugi propria imagine acolo si nu stiu cum

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La manager video

| andru10best a răspuns:

Jos ai miniatura personalizata, apesi pe ea si alegi poza.

| killllls explică (pentru andru10best):

Sincer m-am uitat si pe youtube si am vazut ca jos langa alea 3 imagini apare dar la mine nu

| andru10best a răspuns:

Ciudat, nu inteleg de ce. Poate ai o setare pe acolo pe undeva si de asta nu iti apare.

| killllls explică (pentru andru10best):

Aia a fost am umblat la setari si ak mere mersi:*