| Chuchk a întrebat:

Salut prieteni.Am o problema cu un laptop Dell.OS windows xp s-a intamplat ca intr-o zi sa constat ca nu imi mai apare bara de start nici icon-urile de pe dekstop.Mentionez ca am folosit acel truc cu ctr+alt+del. Multumesc anticipat si astept un raspuns
P.S:Nu doresc sfaturi de genul reinstaleaza xp.

11 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Depinde ce ai facut cand ai apasat ctrl+alt+del...si eu folosesc ctrl+alt+del nu am avut probleme de genu.big grin

| IT4Ever a răspuns:

Incearca sa dai un system restore din control panel

| XxYouOnlyLiveOncexX a răspuns:

Ai incercat sa dai click dreapta, arrange icons by, show desktop icons? Daca asta nu merge nu stiu ce ai putea face thinking

| Chuchk explică (pentru XxYouOnlyLiveOncexX):

Pot misca doar mouse-ul alt ceva nu pot face.sad

| XxYouOnlyLiveOncexX a răspuns (pentru Chuchk):

Nu stiu ce s-a intamplat, si eu folosesc alt + ctrl + del thinking

| CinevaNou a răspuns (pentru Chuchk):

Ai pornit explorer.exe din ctrl alt del?

| Chuchk explică (pentru CinevaNou):

NU pot am ceva de genu task manager administrator

| CinevaNou a răspuns (pentru Chuchk):

Din task manager. File -> new task

| NaTl a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie si am bagat alt windows pe el si au aparut.

| Chuchk explică (pentru NaTl):

Mersi puteam sa zic la fel enafara sa reinstalez windows-ul va ROG?

| AlleX1 a răspuns:

Reinstal win happy(sau repara`l)