| boy777 a întrebat:

puteti sa-mi spuneti daca exista servere speed gladiatus si daca exista va rog sa-mi dati ceva linkuri.

9 răspunsuri:
| Anon1mxD a răspuns:

Gladiatus.de
acolo merge de 5 ori mai repede absolut tot.
provincia 201
limba germana.
Toate cele bune! Funda big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista... punct...

| Danutz_Mihai_1997 a răspuns:

Http://s1.gladiatuspvp.com/ este un server extrem de bun, rata este imensa, nu numai la bani cat si la xp, incepi cu 50 000 000 gold dar toates mult mai scumpe si nu exista expedition points, dungeon points, ele sunt dar nu decad si timpul de asteptare la expedition si la dungeon este de 2 min maxim iar la arena si la cealalta este de 5 min max, singura problema pe care o are serverul asta este ca este initial in turca si limba trebuie sa o schimbi odata la 20 de minute, ca se schimba automat pe turca inapoi, iti recomand serverul, e genial, eu caut acum altul ( asa am dat peste intrebarea ta ) ca sa am ce face cat se reincarca dungeon ul si restul :D

| MihAiTzA113 a răspuns:

Da este un server speed care nu trebuie sa astepti mult 2 minute expeditie 2 minute arena
se numeste provincia 201 e la germani provincia incearca Funda?

| KosminRaul a răspuns:

Da exista site e gladiatus.de si iti faci cont pe provincia 201 dar nu stiu ce limba e dar seamana putin cu engleza big grin
acum imi dai Funda?
P.S. ma gasesti cu numele Kh0sMyN

| Raduic a răspuns:

Este asta, din cate stiu eu :D

http://s9.gladiatus.ro/game/index.php?mod=player&p=67114

| OG_Claudiu_1992 a răspuns:

Te ajut eu cu server-ul meu: www.gladiatus.cu.cc - Cresti foarte repede... Acum este beta trebuie facute modificari. Se fac event-uri cu bossi unde cad arme tari... se da vip moca etc. mai multe intra pe sv sau contact : claws_evil_kido@yahoo.com

| adymare89 a răspuns (pentru OG_Claudiu_1992):

Mane am incercat dar nu mere site-ul.

| Myth a răspuns:

Www.alkawar.tk
nu este non-stop, dar e singurul pe care il stiu