| supernaraton a întrebat:

Salut puteti sa-mi spuneti si mie cum pot sa fac sa nu mai vada nimeni pozele du pe facebook sa sa le distribuie?

3 răspunsuri:
| 12AA a răspuns:

Unde ai poza, undeva sub numele tau si data cand este pusa apare o rotita, dai click pe ea si sedezi pentru '' doar eu'' :* sper că te-am ajutat, o seara bună

| 12AA a răspuns:

Setezi * scuze greseala

| Lisa01 a răspuns:

Pai ai in dreapta sus la fiecare poza o iconita de unde poti selecta daca vrei sa o vezi doar tu, prietenii tai sau toata lumea.Bafta