| edy423 a întrebat:

Recent am intalat windows 10, totul bine si frumos jocurile merg bine, pana la un anumit punct.Nu merg browserele...chrome, opera, mozzila si merge doar Microsoft. Imi da eroarea asta "Something went wrong while displaying..." Imi puteti spune ce are?

2 răspunsuri:
| acidelic a răspuns:

Intra pe Internet explorar si scrie pe google "Google chrome download" Intra pe prima sursa afisata, dupa ce ai instalat chrome mergi in settings si scrie cookies, acolo mergi pe ultima optiune "Clear browsing data" selecteaza toate optiuniile afisate si sterge. Sper sa functioneze

| acidelic a răspuns:

Https://youtu.be/XoFDvQ8rJrE aici vezi cum fixezi eroarea.