| dragosbogdan001 a întrebat:

Salut, recomandati-mi si mie un anti-virus gratuit... unul bun de ceva, zic.

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Tu vrei totul pe... nimic? happy
Ce e bun, costa, nu ai invatat asta inca?
Eset Smart Security (cunoscut ca NOD cand nu existau prea multe optiuni), gratuit pentru 30 de zile, si pentru alte 30 cu o alta adresa de mail la inscriere, si tot asa... Dar asta chiar e bun, ar merita sa scoti niste banuti pentru el.

| dragosbogdan001 explică (pentru cristi202):

Nu am nevoie de cine stie ce antivirus ca nu fac cine stie ce ca sa virusez PC-ul. laughing Aveam nevoie doar ce ceva asa... sa fie.

| cristi202 a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Pai in intrebare ziceai de "unul bun de ceva", acum doar de "ceva asa... sa fie." happy

| dragosbogdan001 explică (pentru cristi202):

Am zis "unul bun de ceva" in sensul sa nu fie ceva inutil ca Microsoft Security care nu recunoaste un virus nici daca ar corespunde tuturor deifnitiilor unui virus la un loc laughing rolling on the floor

| dannyel86 a răspuns:

Eu recomand Avast.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitdefeder Free

| nda a răspuns:

Recomand avast.

| Skippy223 a răspuns:

Windows Defender.

| Bârlă_Stefania_1996 a răspuns:

360 Security...

| dragosbogdan001 explică (pentru Bârlă_Stefania_1996):

L am instalat pe 360 ca il am si pe telefon... nu stiam totusi ca e si pe PC laughing Mi a gasit 4 virusi trojan lol...