| Dvmasster1 a întrebat:

Sa trec la subiect...
Avast! Internet Security sau Kaspersky Internet Security?
Dati-mi si detalii ca sa ma conving.

Răspuns Câştigător
17 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Avira Internet Security 2012!

| Dvmasster1 explică (pentru JustCosmin):

Nu am cerut Avira, raspunsul tau va fi sters.

| JustCosmin a răspuns (pentru Dvmasster1):

Sincer nu stiu de ce te-ai oprit la doua solutii antivirus slab cotate. Hai ca despre Kaspersky se vorbeste de bine, dar mananca multe resurse la update si cand se incarca motoarele de scanare, dar Avast e praf, ca tii Avast sau stai fara antivirus, e acelasi lucru. Crede-ma ca stiu despre ce vorbesc. Bitdefender e cel mai recomandat, sau Avira Internet Security impreuna cu Advance SystemCare sau TuneUp Utilities 2012.
Dar daca nu accepti niste sfaturi, sterge frate toate comentariile si du-te si te intereseaza la magazine, nu veni pe TPU sa ne faci sa pierdem timpul cu tine.

| Dvmasster1 explică (pentru JustCosmin):

Hai hai ca faci spam aici, deja am dat funda. E Topic Closed special pentru tine.

| unknownn a răspuns:

Mai bine fara, daca esti prost te infectezi cu orice antivirus ai avea, eu n-am antivirus pe PC de 3-4 ani nu mai tin, si nu m-am infectat pentru ca nu-s idiot.
Incearca sa te feresti de Avast care e praf.

| Dvmasster1 explică (pentru unknownn):

M-am convins din raspunsul lui Catalin ca Avast! I. S. e mai bun. Si nu cred ca te-a tinut pc-ul 4 luni fara anti-virus. Ah, si... am intrebat eu cumva daca e mai bine cu sau fara?

| unknownn a răspuns (pentru Dvmasster1):

Haha,m-a tinut pc-ul 2 ani fara antivirus, pentru ca stiu sa ma protejez.
Avast e unul dintre cele mai cretine antivirusuri, versiunea free a lui Avira ii da mult fum lui Avast premium.Stii cat de usor se poate face bypass la Avast?

| Dvmasster1 explică (pentru unknownn):

De doua ori pe zi Avast! isi updateaza dfinitiile de virus, deci nu cred ca se poate face bypass. Oricum. am dat funda deja, deci e TC, nu mai ai ce comenta aici.

| unknownn a răspuns (pentru Dvmasster1):

Cu un RC4 encryption am trecut de avast, poate sa faca el si 30 de update-uri pe zi ca tot de rahat ramane.
Daca ai dat funda ce? Crezi ca eu raspund aici pentru funda?straight face

| Dvmasster1 explică (pentru unknownn):

Nu mai face spam, ai block la aceasta intrebare. O zi buna.

| WR104 a răspuns:

Dvmasster1 Internet Security, clar!

| Dvmasster1 explică (pentru WR104):

Esti... mama a zis ca daca am de zis ceva urat, mai bine tac.

| downdl a răspuns:

Kaspersky fara discutii ia de aici promotie licenta gratis pe un an: http://downdl.com/......n-licenta/

| tteo92 a răspuns:

Salut!
Kaspersky 2012, bineinteles! Dar nu versiunea trial.
Detalii nu prea pot dau despre el in prea multe cuvinte, decat sa spun ca este foarte bun in ceea ce face!
Bafta!

| ionutzz01 a răspuns:

Iti recomand AVG :d ii mai folositor pentru pc

| justoana a răspuns:

Kaspersky mananca foarte mult resurse si e posibil ca pc-ul tau se se miste foarte lent. eu zic ca avastul e destul de bunicelbatting eyelashes