| 12345ok a întrebat:

scuze ca pun asemenea intrebare
de unde dawloandez si eu un server de cs special pentru meciuri counter-strike no-steamsad

am un clan si vreau sa jucam pe sv meu cu alt clan...si vreau un server special pentru asa ceva

Răspuns Câştigător
| hugo a răspuns:

Http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html fa ce spune acolo! + aici ai un addon pentru meciuri special http://cs.wazup.ro/moduri_addon_download/download_MatchMod.htm

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa iti cer scuze pentru o intrebare la care nu stii raspunsul, si la care chiar iti folosesc raspunsurile date! ( nu si asta sad nu joc cs )

| Gabriel_Mikulaş_1996 a răspuns:

Daca vrei sa joci foorbal cu colegi intra pe fun.watf.ro este si simon spune dodgeball socer jam flower si deathrace pentru contacte id mes:stefan.gabi45 id skype:gabitu.stefan