| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Se joaca cineva Stardoll? Cum primesc banii? Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu joc...si imi place la nebunie. Ca sa faci bani trebuie sa dai click pe ceasurile de sub poza ta. Apoi trebuie sa alegi o fata pe care o vei vota ii vei vota poza, albumul si apartamentul. Apoi trebuie sa votezi niste haine si foto modele. Vei primi 5 dolari pe care ii poti cheltui doar in ziua in care ii faci si nu poti sa faci altii 5 a doua zi. Daca e ceva neclar numele meu in stardoll este coolanna_sweet

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Buna, eu joc happy. Banii ii primesti daca joci anumite jocuri sau platesti prin sms (pentru 2 euro iti da 90 stardolari).

| nonameih0000 a răspuns:

Numele meu e madalynna_andre poti sa ma vizitezi daca vrei:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da joc eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei, coolanna_sweet, unde e poza cu ceasul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care jocuri iti dau bani, Sol?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ma joc eu acum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coolanna_sweet

| antonia11 a răspuns:

Poți sa faci bani de la academie + ca iți dau lucruri și machiaj și haine. Mai poți sa faci bani dacă te faci superstar. Superstar te faci dacă bagi bani de pe card sau de pe tell. Daca ești superstar primești și cadouri. Daca ai nelamuri pe stardoll ma cheamă Star.Antonia. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| AnonimStardoll a răspuns:

Si eu joc! :*.