| Pomar a întrebat:

Salut, sm o problema destul de urgenta (dau funa) :
Cand incerc sa ma conectez la internet uneori nu reusesc straight face; totusi daca conectez cablu la un alt pc acolo merge perfect. Si nu imi spune ca nu am net ci ca imi da o eroare, la cablu din spate e aprins beculetul verde si cel portocaliu palapie.Nu stiu ce sa ii fac si in ultimul timp de abia daca ma mai pot conecta...
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Stefan94 a răspuns:

O problema asemanatoare am avut si eu.Incearca sa reinstalezi driver-ul de la motherboard iar daca problema nu dispare schimba placa de retea.
P. S. La mine a fost nevoie sa schimb placa de retea pentru a rezolva problema.

1 răspuns:
| Pomar explică:

Ms pentru rasp big grin o sa incerc sa reinstalez driver-ul de la motherboard