| laurtare a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac sa nu mai imi caute singur pe google cand scriu care ceva....ca nu imi place!
Am intrat la setari si nici nu am activata optiunea cautare instant!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe google.ro scrii la cautare de ex abc dai enter si vezi in dreapta trebuie sa fie o rotita dai click pe el si ai acolo setari de cautare clik pe el si iti apare acolo optiunea, nu afisati nici o data rezultatele functiei instant clik pe el si salvati big grin

1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

Virusi? redtube!