| NesCafe a întrebat:

Salut, Spuneti-mi si mie niste jocuri pe o placa video de 128 mb ati radeon 9600xt ce o fi am jucat multe dar vreau sa aud si altele.Multumesc anticipat. funda + vot

Răspuns Câştigător
| Yugeen a răspuns:

Poti intra aici (http://www.game-debate.com/) si dai click pe jocul care te intereseaza si faci comparatie intre cerintele necesare jocului si cele pe care le are computer-ul/laptop-ul tau.
Daca se potrivesc e ok, daca nu se potrivesc atunci cauta alte jocuri.

Succes!

P.S. Este dificil sa iti dea cineva un raspuns concret pentru ca un joc nu are nevoie doar de placa video ci si de memorie RAM, spatiu pe disc (Hdd), procesor...

1 răspuns:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Află singur pruncule.

Baftă!