| NoName0206 a întrebat:

Salut, spuneti-mi si mie niste telefoane pana in 900 de lei care sa fie si cu taste(full qwerty) si, si cu touchscreen.(gen Samsung Galaxy Pro B7510 )

2 răspunsuri:
| ILied a răspuns:

Samsung B3410, Samsung S3350 Ch@t 335, Palm Pre.
Aste le poti comanda de la TelefonulTau.eu. Acolo gasesti si alte telefoane, mai ales ca mai poti lua si un card ceva si transportul e 19 lei.

| happykill a răspuns:

Nokia C6-01

Mă joc de vreo săptămână cu Nokia C6-01, cel mai accesibil dintre teminalele Symbian 3 lansate de finlandezi anul trecut la Nokia World. Și da, pentru fanii Nokia cred că este o opțiune inteligentă dacă nu țineți neapărat să aveți cel mai nou și mai tare telefon (ăsta ar fi Nokia E7). Pe scurt, cum am spus și pe Gadgeteer, sunt mulțumit de acest telefon care are un preț recomandat de 260 de euro. Telefonul nu diferă foarte mult de Nokia C7, doar unele funcții au variante mai accesibile.