| ZlateaAlexandru94 a întrebat:

Salut, stie careva un site unde pot pune/incarca pozele ( temporar) la calitate originală ca sa mi le descarc pe alt telefon sa le pot pune pe un cardSD, momentan nu am pc, mi-am dat seama ca se pierde din calitate cand am incarcat o poza ca test si poza avea 3, 5 mb in loc de 4 mb( originala ) multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Iti faci cont pe Mega.nz
Primesti 15GB gratuit.
Nu ar trebui sa le comprime, dar oricum nu te costa nimic sa incerci.

La mine clar nu le comprima, ca eu le incarc acolo din PC.
De pe telefon nu am pus niciodata pe Mega imagini sau poze, doar documente.

| ZlateaAlexandru94 explică (pentru NLS):

Am testat deja cu mega, ba din contra am pus poza si am selectat curent format( de pe iphone) si am descarcat poza pe un Android, tot via mega si dupa cum am explicat mai sus, pe baza la MB, tin sa cred ca comprima poza, deoarece tin la pozele mele personale