| 21434325124523 a întrebat:

Salut
stie cineva daca merge sa imi fac un site de pe un servar si sa nu platesc nimic ca am mai vazut site-uri din astea in care zicea ca este gratis si am vazut la uni pe internet ca peste vreo 3-4 luni le-a aparut ca trebuie sa plateasca adica le cerea bani exista servare in care sa nu platesti de loc?
mersi

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta si tu free hosting pe google si o sa gasesti sute. Analizezi oferta si vezi care si ce ofera si cat ofera gratis