| gypsv a întrebat:

Stie cineva de ce atunci cand pun un film pe stick si il conectez la televizor nu mergel? Mai exact ar trebui sa apara 3 optiuni:muzica, fotografii si videoclipuri.Eu nu am decat muzica si fotografii.
As fi recunoscator daca ma poate ajuta cineva.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica si poele se pun intr-un stick in format FAT, pe cand la un film, stick-ul trebuie formatat in NTSF. Aia e.ori stergi pozele si formatezi stick-ul in NTSF ca sa vezi filmul, ori...bagi filmul pe cd.

| gypsv explică:

Tot nu merge.sad