| Anonimus696969 a întrebat:

Stie cineva un curs bun de PHP? ma refer la aprofundare pentru ca bazele le-am invatat de pe net ( sau si bazele [nu ma intereseaza] dar sa nu fie unul pentru incepatori)
Multumesc happy

1 răspuns:
| Shottas a răspuns:

Cel mai bun curs este sa lucrezi si sa iti aprofundezi cunostintele prin lucrare.
Ia mici proiecte dupa site-uri de freelancing si o sa iti maresti destul de mult experienta acolo... De apreciat faptul ca ai avut rabdare sa inveti, eu vreau sa ma apuc de java si imi e o lene sa invat ....nu se prinde nimic de mine, mai ales dupa net.