| prigoana70 a întrebat:

Stie cineva un progam care sa te logheze automat pe un anumit site unde ai cont? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

Salut,
Eu nu am nevoie de nici un program care sa majute sa ma loghez automat. Folosesc browserul Mozzila si el are optiunea de a salva password in orice site in care as intra.
Nu trebuie decat sa intri in Tools>>Option>>Security>>Remember password for sites
Cu bine,

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Userul si parola fiecarui cont de pe dif siteuri pot fi memorate daca folosesti browserul Mozilla Firefox.

Răspuns utilizator avertizat