| NIMENII a întrebat:

Stie cineva un program care sa iti arate decibeli care es prin difuzoare la pc?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu,doar scrie pe ele.in ohmi

| horia2012 a răspuns:

Program nu este, dar este un aparat care se chema
"decibel-metru". Numai la anumite laboratoare de fizica sau eletronica poti gasi asa ceva.

| MateiSebastian a răspuns:

Există o mulțime de programe de genul (decibel meter) pentru smartphone-uri care îți arată estimativ nivelul "zgomotului" dintr-un anumit mediu.
Dacă nu ai smartphone, cumpără-ți un Db metru pentru că nu există un program de PC care să-ți arate câți Decibeli Îți scot difuzoarele de la PC.