| mihai03081998 a întrebat:

Stie cineva un program pentru taiat poze, dar nu cum este in paint cu acel crop, de ex: am poza asta http://i.imgur.com/otnk4M8.png si eu vreau sa tai sa doar skin-ul sau minimap-ul. Cum as decupa-o cu o foarfeca, dar frumos. Sper ca ati inteles.
Dau funda si ce mai vreti voi!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

The GIMP.

| mihai03081998 explică (pentru mihai69):

Mersi, merge si din videoclipuri sa tai sau nu?

| mihai69 a răspuns (pentru mihai03081998):

Pentru editare video sunt alte programe.

| mihai03081998 explică (pentru mihai69):

OK, imi poti da un exemplu.
Multumesc anticipat!

| mihai69 a răspuns (pentru mihai03081998):

Window$ Movie maker, Virtual Dub etc.

| mihai03081998 explică (pentru mihai69):

Stiu de astea, folosesc Sony vegas pro. Eu ma refeream cum sa conturez din video. Adica un ex: cineva se misca pe strada si eu vreau din clip sa tai doar acea persoana care se Misca si eventual sa pun pe un alt fundal. Cred ca ai inteles

| mihai69 a răspuns (pentru mihai03081998):

Acum am priceput. Din păcate, cum nu mă pasionează editarea video, nu știu să răspund...

| mihai03081998 explică (pentru mihai69):

No problemo. O sa ai post ban kick mute.
Mersi, Pwp

9 răspunsuri:
| kevincube a răspuns:

Adobe Photoshop

| mihai03081998 explică (pentru kevincube):

Mi-as lua Photoshop dar nu-mi merge. Am avut trial de 30 zile si am uitat de el, mi-a expirat si acum nu mai pot instala decat dupa ce-mi reinstalez windows. Cel putin asa am vazut pe net ca scria.