| IIxGriimZz a întrebat:

Salut stie cineva un site bun in care as putea sa imi fac un site pentru o chestie? nu vreau de la webly...

Răspuns Câştigător
| BigCode a răspuns:

Depinde. Sunt numeroase locuri din care iti poti lua un subdomeniu gratuit. cum ar fi 3x.ro dar sit-ul trebuie sa ti-l faci acasa (adica in HTLM). daca nu te pricepi poti incerca o solutie gratuita cum ar fi blogger-ul sau wikispaces.

| TestPetrut a răspuns (pentru BigCode):

Merge pe ucoz

| BigCode a răspuns (pentru TestPetrut):

Depinde cat de sofisticat vrei sa faci sit-ul. In mod normal aceste "șabloane" sunt destul de simpliste. Daca vrei ceva mai serios trebuie sa stii mai multe limbaje de programare pentru web. ( HTML, CSS, ASP, Java Script). Per total renteaza sa faci un asemenea site pe care il completezi numai daca vrei pur si simplu sa ai disponibile cateva informatii online.

4 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Incearca ucoz;) http://www.ucoz.ro/ este cel mai bun poti face de exemplu gratuit asa deci ex www.iepurasi.ucoz.ro sau daca platesti ccu euro asa www.iepurasi.ro vezi tu funDA?

| IIxGriimZz explică:

Da as vrea ceva mai sofisticat pentru ca ma pricep in html asp si java script