| kayan a întrebat:

Salut,

Stie cineva vreun program de facut prezentari cat de cat profi (nu neaparat in slide-uri ci poate sa fie pagini, ca in word) dar care sa permita introducerea de clipuri video in prezentarea respectiva? ceva mai complex decat PowerPoint si asemanator cu Adobe InDesign?

Danke! happy

7 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Pai la o prezentare nu cred ca e frumos sa ai filmulete introduse. Daca vrei sa faci ceva pe online, iti trebuiesc ceva mai multe cunostinte tehnice. Daca vrei sa o faci pentru o prezentare offline...foloseste powerpoint. Faci o prezentare structurata frumos si la urma derulezi si filmuletele cu un player...

| sti a răspuns:

VideoPad Video Editor puteți sa realizați propriile filme
www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=174&lid=3470

| M4RK a răspuns:

Foloseste powerpoint e bun il poti downloada de aici http://download.kappa.ro/action__file/id__5966

| M4RK a răspuns:

Folosescte windows movie marker cred ca la asta te referi il ai in pc C:\Program Files\Movie Maker

| kayan explică:

Pai... nu stiu daca e frumos sau nu laughing dar nu am incotro... trebuie sa bag si filmulete in prezentare si powerpoint nu ma prea ajuta in acest sens...

| marry a răspuns:

Incearca cu microsoft office powerpoint tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Power Point sincer asta e cel mai bun