| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ca e un photoshop in care poti "dezbraca" oamenii. Cum se numeste? Merge pe telefon?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia si te uita la un film por.no daca vrei sa vezi oameni dezbracati... si nu mai pune intrebari idioate

| K0sti a răspuns:

Merge da, nu te lua dupa cei care ti-au raspuns, sunt rai si fac misto de tine!

| Kenwill a răspuns (pentru K0sti):

I hope this is sarcasm...

| K0sti a răspuns (pentru Kenwill):

You hope right! happy

| Kenwill a răspuns (pentru K0sti):

Good...for a moment i thought i should kill you

| K0sti a răspuns (pentru Kenwill):

I think it's better for you do not try this!

| Kenwill a răspuns (pentru K0sti):

I think you should stop using google translate because you make no sense xD

| WarriorCat a răspuns:

Se numeste por_nografie.

| Kenwill a răspuns:

*facepalm* *doublefacepalm*

Copile, nu mai folosi internetul. happy

| anonim_4396 explică (pentru Kenwill):

Eu sunt curios cum o-r sa fie generatia viitoare de copii laughing

| Kenwill a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil cu creier...

| anonim_4396 explică (pentru Kenwill):

Sa speram happy

| Kenwill a răspuns:

Photoshopul nu poate arata ceva ce nu exista... logic? Lol duuh logic! Deci ce vrei tu e imposibil, si probabil ca daca cei de la Adobe ar face asa ceva ai primi doar niste imagini random cu fete/baieti dezbracati xD