| EdiMarcu a întrebat:

Salut, știți ce aș putea face dacă văd câte o postare când scrollez pe Facebook, iar apoi când intru pe pagina nu o mai văd? Mi se întâmplă de câteva zile

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil, nu mai este valabil link-ul paginii accesate.
Meta modernizeaza in continuu, apar si asemenea perturbatii.

| EdiMarcu explică (pentru Bula):

Nu mi se întâmplă doar la o singură pagină, mi se întâmplă la mai multe

| Bula a răspuns (pentru EdiMarcu):

Da, dar daca unele merg, atunci e de la ei.

| EdiMarcu explică (pentru Bula):

Am verificat și pe contul secundar nu am probleme, doar pe cel principal. Eu nu am făcut nimic rău pe platformă, că dacă făceam bănuiesc că eram anunțat printr-un mail. Crezi că se va rezolva problema pe viitor pe contul principal?

| Bula a răspuns (pentru EdiMarcu):

Daca pe contul principal sunt blocate TOATE, atunci au sesizat ca ai doua conturi, iar pe unul il "franeaza".

| EdiMarcu explică (pentru Bula):

Nu sunt toate, până acum am găsit doar vreo 5 pagini. Și oricum când intru pe pagini și nu îmi apar, dacă intru iar peste 3 ore sunt acolo. Dar nu știu de ce pe unele pagini apar cu întârziere de vreo 3 ore, iar pe altele apar din primul minut în pagină.

| Bula a răspuns (pentru EdiMarcu):

Este problema de la Meta.