| ronaldo1997 a întrebat:

Stiti cum imi fac netul pe iphone...de pe cartele frog! (am auzit ca trebuie un program ceva) va rog!

Răspuns Câştigător
| PssLive2 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu, de la un timp de vreme nu mai merge webnwalk pe frog, setarile se fac automat, dar daca vrei ceva mai complex sa iti mearga netu pe iphone trebuie sa faci un jaibreack si sunt cateva programe in cydia din cate stiu eu si iti setezi acolo protocol, apn, nume utilizator si diverse necesare pentru webnwalk