| StefNN a întrebat:

Salut
Stiti cumva un programk sau o solutie pentru a-mi curata folderul cu windows, mai exact /C, de ceva vreme mi se tot umple chiar daca nu bag nimic in el, spre exemplu am instalat minecraft care ocupa doar cativa mega, si special l-am insstalat in D, gandindu-ma ca poate imi va ocupa ceva memorie din C, dar am vazut ca lipseau din C cativa GB straight face.
Ma puteti ajuta va rog?

4 răspunsuri:
| Chiperi a răspuns:

Poti folosi ccleaner, dar cred ca este vorba de un virus care iti ocupa memorie este foarte greu de distrus acest virus doar prin refacerea windows-ului

| StefNN explică (pentru Chiperi):

Am si ccleaner.din pacate nu rezolva nimic

| Chiperi a răspuns (pentru StefNN):

Atunci este virus

| StefNN explică (pentru Chiperi):

Greu de crezut, deoarece doar ce am cumparat calculatorul, am 123 GB liberi din 200 si folderul cu windows ocupa doar 18 Gb :?, restul, adica program files cate 2gb si mai este un folder "Admin" cu un lacat pe el dar cand intru imi arata ca e gol