| ganjafarmer1911 a întrebat:

stiti cumva vreun program prin care pot schimba muzica si volumul din tastatura? nu am butoane speciale pentru asa ceva dar stiu ca exista niste programe cu care poti sa faci asta si cu o tastatura normala. funda celui mai bun program.

Răspuns Câştigător
| OPici a răspuns:

Ba se poate. Daca foloseti winamp de exemplu ai shortcut-uri la comenzile winamp-ului de pe tastatura, mai multe detalii aici -> http://shortcut-keys.net/winamp-shortcut-keys-collection/

1 răspuns:
| Marius96 a răspuns:

Nu cred ca se poate straight face numai daca ai ceva butoane eu le am si asa pot