| FaFaLikeYou a întrebat:

Salut,

Stiti virusul Netshta? Ei bine il am si l-am avut nu stiu. The big problem este:

Am facut scanare cu Bitdefender+Malwarebyets si mi-a sters. Ei spun ca nu il mai am. Dar mie imi merge greu de tot netu + laptopul. Stai cam 1 minut sa se deschida un program. Browserul iar nu merge. L-am reinstalat. Nu se incarca pagina... Vro solutie? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,înainte calculatorul se mișca mai repede? Îți poți descărca programul „Ccleaner" și îi dai o curățare. Numai descarcă toate prostiile de pe internet/primite pe mess, ai toate șansele să mai încasezi vreun keylogger sau virus. Mare atenție la cere cu extensia.exe!

| FaFaLikeYou explică (pentru anonim_4396):

Tot nu merge. Da mergea super bine. Aproape instant...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele* scuze, din grabă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci încearcă să descarci http://security.symantec.com/nbrt/npe.aspx?lcid=1033,apoi, îl instalezi, îi dai o scanare, iar el îți va șterge tot. Revin-o cu un reply dacă a funcționat.

| FaFaLikeYou explică (pentru anonim_4396):

Am dezinstalat bitdefender din SAFEMODE pentru ca pe normal nu ma lasa...
Dupa restart si-a revenit tongue find singurul care m-a ajutat sau a incercat ia funda... tongue

| FaFaLikeYou explică:

Alte sugestii thinking