| Andy2213 a întrebat:

Salut, stiu ca am mai pus odata aceasta intrebare, si am primit un raspuns bun, dar vreau un raspuns clar, indiferent de cata munca trebuie, vreau sa stiu ce trebuie facut, ca sa pot modifica un pachet de instalare al windowsului gen windows 7 dark edition etc.

1 răspuns:
| TronHD a răspuns:

Implica multe cunostinte in editare, ai nevoie sa stii ce vrei sa modifici si in ce mod, eu am reusit sa fac din windows 7 home premium, windows 7 for you si cu o tema dark, cam atat am reust sa editez mi-a luat 2 zile sa fac chestia asta mai ales ca atunci cand modifici ceva apare alta eroare...