| Curiosul999 a întrebat:

Salut sunt foarte foarte confuz cu privire la un lucru deci :astăzi eu și cu un prieten ne-am descărcat un joc (același joc ) doar că eu l-am descărcat din Google Chrome fiindcă în magazin play îmi spunea că "aceasta aplicație a fost creata pentru o versiune mai veche de android" etc deci nu o puteam descarca dar prietenul meu a putut să o descarce din magazin play până aici nimic anormal dar eu și prietenul meu avem aceleași model de telefon și aceiasi versiune android deci de ce la el a mers și la mine nu? Vreau răspunsuri serioase și cât mai multe va rog dau funda

3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Sigur aceeași versiune de Android? Există un cod la fiecare versiune. Aveți același cod? În al doilea rând, mereu vin notificări de upgrade la telefon pentru programare, când l-ai făcut ultima dată?
NU seamănă 2 gemeni și vrei să semene 2 telefoane cu 2 programe, identice după nume, dar nu la capacitatea tehnică?

| Curiosul999 explică (pentru romeo78):

Da amândouă au android 14 și amândouă au update-urile la zi!

| romeo78 a răspuns (pentru Curiosul999):

Atunci, ghinionul tău, nu ai ce face!