| 244bogdan a întrebat:

Salut, sunt indecis intre 3 modele
Nikon kolpiv 8200
Olympus sp 810 uz
Panasonic lumix tz25
Imi trebuie un aparat pentru vacanta, nu fac poze profesional, dar ma intereseaza si calitatea imaginei
Cei care se pricep ii rog sa-mi zica care ar fi mai bun si dc, la pret toate sunt asemanatoare

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Canon sau Nikon cele mai tari ar mai fi Fujifilm dar nu-s chiar atat de tari

| Lipsa47 a răspuns:

Pentru calitate sa te uti mereu pe camera sa scrie Canon sau Nikon...Credema sunt documentat in acest domeniuwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandra_Elisa_1990 a răspuns:

Panasonic lumix tz25, este un aparat foarte bun, am avut si eu.