| mafiot1 a întrebat:

Salut.Sunteti de acord cu montarea noilor Contoare si Apometre? Practic daca se monteaza contoarele si apometrele noi propuse pentru modernizarea Romaniei de catre UE? Eu nu sunt pentru ca daca se vor monta esti spionat non-stop in casa.Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spionat prin apometru?
Tu ce crezi, ca sta cineva sa monteze camere de vederi de sute de dolari in apometre, ca sa te vada pe tine, in camara, unde tii apomentrul, sau la usa?
Hai, trezeste-te la realitate ca bati campii!
Toate tarile civilizate au asemenea ceasuri care masora precis atat cat consumi, ceea ce ar fi si normal pentru Romania.
Mai scoateti-va capul din nisip, ca nu te urmareste nimeni!
Mai bine tine-ti gura inchisa, ca tu esti ala de spui tot ce faci si ce fac ai tai, asa afla lumea, nu prin apometru, sau contoar de electricitate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol
alta teorie a conspiratiei de ca.cat?

| relian a răspuns:

Esti spionat in casa adica? Contoarele is montate afara si daca is noi is din alea care se citesc automat, nu mai trebuie sa vina nimeni sa le citeasca.Nu te spioneaza nimeni stai linistit. Apometru se afla afara la poarta ceara in strada laughing deci sa te spioneze la ce anume? Pe linga apometre doara trece cu aparatu si ala citeste din mers. Electric trimite impusuri direct la aia ceti furnizeaza electricitatea si stie c ati kw ai consumat laughing. Deci vorba aia multi vad putini cunosc, nu te spioneza nimeni ca nu esti tu mare mai stiu si eu om de stiinta care descoperi stiu si eu ce si te spioneaxa careva sa te fure.Nu este nimeni curios de tine stai linistit, iar daca e vine si te intreaba direct.

Răspuns utilizator avertizat
| relian a răspuns (pentru mafiot1):

Asa si cum te spioneaza aia? pfff probabil esti mare vedeta,, sau esti stu si eu mare persoana publica si aia cauta sa te filmeze laughing