| Rauuul a întrebat:

Salut.Telefoanele Nokia C3 din magazinele Vodafone sunt originale sau pot fi si replici? Pun intrebarea asta pentru ca de curand un coleg de al meu si-a luat un Nokia C3 dintr-un magazin Vodafone si de la husa zice ca i s-a dus culoarea de pe stapele telefonului sau cum se mai poate spune s-a uzat.Deci pot fi si replici? Si pachetul contine cablu de date?

Răspuns Câştigător
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Nu, nu sunt replici.
Contine doar incarcator casti si telefon, fara cablu de date.

2 răspunsuri:
| TaviComplicat a răspuns:

Normal ca nu sunt replici si cablul de date ti-l poti lua si singur daca n-are.

| Petrisor_Alexandru_1996 a răspuns:

Daca l-ai luat din magazin e original! replica sau chinezaria o gasesti la baietii dupa strazi!