| TinyAlbert a întrebat:

Tocmai mi-am reformatat pc-u si as vrea sa stiu si eu de unde pot descarca toate driverele. Vedeti voi am un laptop si nu am la el cd-u cu driverele lui. As vrea sa stiu de unde pot descarca toate driverele! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Poti incerca, gratuit, acest site pentru detectia driverelor potrivite: http://www.touslesdrivers.com/index.php?v_page=29

Tot ce trebuia sa faci ii sa dai click pe Lancer la détection (care se afla in josul pagini), apoi sa descarci si sa instalezi pluginul pe care ti se ofera (cel pentru detectie), dupa care iti alegi sistemul de operare (adica windows-ul pe care-l ai) si o sa vezi o lista intreaga de drivere si iti descarci driverele de acolo.

bafta

2 răspunsuri:
| VioreL_8246 a răspuns:

Download.kappa.ro/

| TinyAlbert explică:

Tin sa mentionez ca laptopul este Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T7100 @ 1. 80GHz.