| loryloredana83 a întrebat:

acum cateva zile am incercat sa-mi pun o noua poza de coperta. dar nu mi-a dat voie. am asteptat si am incercat din nou ..insa degeaba ..mai nou nu-mi da voie nici la profil sa-mi pun. nu poza este problema. am incercat cu altele. si de dimensiuni mici.dar degeaba. imi arata ca se incarca, dar daca las si pana maine nu se incarca :-))! Nu-mi spuneti sa incerc cu albumul ca am incercat si-mi da "There was an error Max number of upload retries exceeded: Error #2048" ceva gen " a fost o eroare Numărul maxim de încercări de încărcare a depășit: Eroare # 2048" ce vrea sa insemne? raised eyebrows haii cu raspunsuull kiss cel mai explicit si corect primeste fundita :-d! p.s scuzati categoria insa celalalte nu-s asa frecventate.

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Eroarea respectiva este o simpla eroare si are un numar atasat.am patit si eu asta.incearca de pe un alt browser.eu am asteptat mult pana sa incarc coperta si imaginea de profil ca nu m-am grabit.probabil vreo eroare de la ei.

| loryloredana83 explică (pentru Baton):

Am asteptat. si degeabaa :-d! ..alte solutii? :-s.