| AlexMRJ a întrebat:

Acum un an am achizitionat abonamentul Digi Net Mobile cu modem de 21. 6Mbps. Intrebarea mea este : in contract este specificat ca deteriorarea echipamentului (modemului) va fi penalizata cu suma de 55Euro. Acum, eu am pierdut capacul stick-ului. Se pune? big grin
Funda.

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Teoretic da. Trebuie să ai grijă să nu-l pierzi.
Vezi dacă ajungi la o înțelegere, la o cale ambiabilă cu cei de la RDS. DEști pe mine m-au dezamăgit de foarte multe ori. Vrem doar bani, să tragem pe clienți și noi suntem impertinenți și ne batem joc la mare altă de clienți.