| maryus112 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine : dc nu mi se aude nororul la pc ce driver imi trebuie can intru la my coputer dau proprietati dupa la hardware si dupa la device maneger la multimedia audio controler imi apare semnul exclamarii ce trebuie sa fac ajutati-ma pliz dau funda + vot

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Instaleza slimdrivers si dai update la toate driverele care ai nevoie.
Programul il descarci de aici=>http://www.driverupdate.net/
P.s puteai sa dai si din device manager update driver, dar e mai eficient cu slimdrivers.
Succes!

| darrio2007 a răspuns:

ROB3RT89 ti-a raspuns deja.Iti spun doar sa fii mai atent la scriere.