| clawdy100 a întrebat:

am cateva jocuri de genul Fifa 11 sau GTA IV care merg un timp bine dupa care merg sacadat. Am 4Gb ram, 1gb placa video, procesor intel i5, si nu-mi merge! Daca stiu cineva sper sa ma ajuta. THx

Răspuns Câştigător
| hSh3ad a răspuns:

1)Poate ai Windows 7 32 bit care cunoaste 2gb ram
2)Placa video trebuie sa fie nVidia sau ATI (Fara Intel HD Graphics)
3)Depinde ce setting ai... daca nu ia-ti un i7 si iti merg super la high

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sistemul tau e WOW! pai poate ai prea multe procese deschise si iti manca din resurse (ramii)

| maryanshmen a răspuns:

Placa video este incorporata? Verifica sloturile de la rami vezi poate este vreun slot defect

| muzicalBoX a răspuns:

Poi mai inchide din procese verifica daca ai virusii.