| Sportiv_George_Parior_1990 a întrebat:

Am cateva nelamuriri legate de site-ul amazon. In primul rand as vrea sa stiu daca produsele lor sunt noi sau la mana a 2-a. In al 2-lea rand, daca produsului cumparat i se aplica taxe in plus fata de pretul de pe site.
Si as mai vrea sa imi recomandati un telefon (500-1000 lei) care sa aiba o baterie buna (rezistenta in timp), sa nu se incalzeasca foarte repede si sa mearga bine pe internet.
Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, amazonul nu vinde sh uri. Si da, platesti taxe daca comanzi din afara UE la produse care trec de un anume pret (era 100$ odata, nu mai stiu acum care e )

1 răspuns: