| Cybertrust a întrebat:

Salut TPU,
Am criptat continutul unui folder si cand incerc sa-l decriptez apare o eroare "Error applying Attributes, an error occured applying attributes to the file...xyz. Acces is denied", mentionez ca am windows xp.
Nu pot sa deschid niciunul din obiectele din fisier, sau sa le copiez in alta locatie. Ce pot face sa revina la normal?

1 răspuns:
| Paull18 a răspuns:

Http://answers.microsoft.com/......0a1ed51b53 citeste daca stii engleza. e rezolvarea ta