| Bogdan2111s a întrebat:

am cumparat o cutie cu parfum axe si am primit cadou 2 boxe portabile in cutia cu parfumuri, boxele sun intr-o incinta de carton. Dar cand le bag pe telefon sau pe laptop se aude foarte incet oare pentru ca nu are nimic adica ca un fel de amplificator ceva, firele din boxa sun legate de un jac de 3.5 mm si il bag in pc ele nu mai au nimic inauntru decat doua fire legate de jack.
oare e din cauza aia?
cum as putea sa le fac sa se auda mai tare?
care raspunde

3 răspunsuri:
| AnaKk1N a răspuns:

1) Dai sonorul mai tare.
2) Ia-ti un program gen VIA Audio Deck sau ceva de genul care te va ajuta sa il reglezi.
3) Daca cele de mai sus nu merg atunci e problema cu boxele.

| Doctorfishadi a răspuns:

Incearca sa umblii la setari!

| shannygelu a răspuns:

Nu au cum sa se auda mai tare atat scot ele ca nu au amplificare