| sorinAP a întrebat:

Am dat vineri o comanda la eMAG la ora 17:00. Oare când o sa îmi ajungă?
Mi-am dat comanda de placa video si vreau sa vina mai rpd sa ma joc fifa laughing
Am dat livrare prin curier.

9 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

Eu am comandat de la eMAG un PS4 si a venit ziua urmatoare. Deci in maxim 2 zile, sa spunem 3.

| CPAElites a răspuns:

N-ai sa vezi tu fifa pe GT 420 rolling on the floor

| AFR81 a răspuns:

O sa-ti vina marti probabil.

| n1445 a răspuns:

Azi e vineri. Ar trebui sa primesti pe telefon un mesaj de la Emag cu data in care se va livra coletul.

| Gonrax a răspuns:

Sâmbătă și duminică nu cred că se livrează. Așa că luni sau marți

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sambata se livreaza dar pentru ca ai pus tarziu comanda doar marti vei primi.

| sorinAP explică:

Am gresit, joi am dat comanda scuze

| Florentina9210 a răspuns:

Eu chiar saptamana aceasta am plasat o comanda la ei si in doua zile mi-a venit.

| Mihai1810 a răspuns:

Cel mai probabil luni, poate chiar sambata asta.