| Cristian55 a întrebat:

am descarcat acum cateva luni Lord of the Rings : Conquest. l-am jucat a fost totul ok.acum dupa 6 luni l-am descarcat iar.
Il instalez, intru in el dau pe o misiune si surpriza.imi arata filmuletul si dupa imi da eroare " Don't Send "

Stie cineva ce-i de facut?!

5 răspunsuri:
| PoisonJuke a răspuns:

Depinde, l-ai scos de pe acelasi site? daca nu stergel si scoate-l pe acelasi de acum 6 luni. Daca da, ma daca l-ai jucat acu 6 luni ceti mai trebuie si acum?laughing

| Schmuky a răspuns:

Pai, are dreptate gamer06, pe jumatate, vezi de pe ce sait l-ai luat. Si daca este tot ala, incearca de pe altul. Si am doar asa o intrebare: De ce l-ai sters? acum nu te mai complicai. Oricum, poate ca este situl de unde l-ai luat.

| Cristian55 explică:

Deci sa va spun cum e treaba.AM DESCARCAT jocul dupa acelasi site. FL. si am luat un alt Conquest tot dupa FL si niciunul nu merge.stie cineva de ce imi da eroare?

| Cristian55 explică:

Deci l-am luat dupa acelasi site.Si l-am sters atunci pentru ca aveam virusi in PC si a trebuit sa-l formatez.deci stie cineva de ce imi da don't send?

| Twddy a răspuns:

Si eu am loat 2 conquesturi de pe FL dar mie nu imi intra in el... Si l-am jucat acum ceva timp in urma!