| AlexAttac a întrebat:

Salut TPU,
Am facut contract cu cei de la Rcs&Rds vineri, si pana acum nu am primit niciun telefon de la ei sa ma anunte cand vin sa ma cableze...Ma gandesc ca din cauza la vremea asta cam rece...
Intrebarea este instalatorii vin si pe vreme mai rea...sa ii mai astept sau sa sun la ei...ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai de asteptat

| rgx a răspuns:

Suna la ei!

| DeyCj a răspuns:

Trebuie să aștepți.Îs o schipă în tot orașul că așa li politica.Din câte știu da, lucrează indiferent de vreme.Succes