| Kadxss a întrebat:

Am făcut o poza acum mult timp și nu am zâmbit in ea cu ce pot sa o editezi ca sa par ca zâmbesc am incercat cu photoshop fix pe telefon dar nu imi gaseste fața.

3 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Cu toata tehnologia asta, presupun ca e nasol ca nici telefonul sa nu-ti gaseasca fata.
Cred ca ti-ar trebui destule constiinte de Photoshop ca sa faci moaca unei persoane sa zambeascsa intr-o poza si sa nu se cunoasca ca-i modificata.
Oricum, Photoshopul este cea mai buna varianta, dar nu cel de pe telefon, ci cel de pe calculator.

| Maalcrom21 a răspuns:

Este destul de imposibil daca nu ai cunostinte in Photoshop.
Prima ta optiune este sa rogi/platesti pe cineva care se pricepe in Photoshop pentru a edita poza.
A doua ta optiune este sa refaci poza.

| sierra1 a răspuns:

Oare n-ar fi mai comod (și logic) să zâmbești făcându-ți o poză noua?