| danielvlad3 a întrebat:

Am facut un chanel de youtube. Bun. Am incarcat un video de 7 minute. Am pus un link si am explicat cum se procedeaza. Bun primesc imd pe gmail ceva ca videoclipul e blocat din cauza a nu stiu ce drepturi de autor de la sky Italia. Eu nici nu stiu ce e sky Italia. Daca imi explica cineva e bine... Multumesc

1 răspuns:
| NUTUU a răspuns:

Probabil ca videoclipul incarcat de tine contine fisiere muzicale cu drept de autor sau ceva imagini cu drept de auto probabil ca are legatura cu asta
http://stirileprotv.ro/......netul.html