| Nebunatichutzuu a întrebat:

Am Helper pe un server de furien. Ok deci intram pe sv mergea perfect dar in ultimu timp scrisu era cu negru si cu rosu ceilanti nu vedea asa. Si acum nu mai pot intra pe sv cand bag serverul la favorite nu merge imi scrie doar ip-ul lui si "Not Responding". Am reinstalat cs de 5 orei am sters config.cfg Am bagat si un kit Cs Go. Deci lasati-mi un raspuns ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Daca ai Windows Xp schimba-l cu Windows 7 deoarece Windows Xp nu mai are suport din partea Microsoft de cand s-a lansat Windows 8 ei se bazeaa mai mult pe windows 7 si windows 8 pentru ca si piesele pentru pc-uri sunt mult mai ieftine. Daca ai un pc cu 2gb ram si crezi ca ti se misca greu windows 7 incearca windows 8 foloseste mai putine resurse happy