| leonardi79 a întrebat:

Am-i poate spune cineva ce este windous geniune imi tot apare antruna pe calculatorce e ala? ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Windows geniune iti apare cand nu ai licenta cumparata de la Microsoft, ci piratata.
Exista un soft care indeparteaza mesajul enervant. WGA remover.
Merge garantat! Scoate-l de pe site-uri cunoscute, sa te feresti de virusi.
Va cere un restart dupa operatiunile pe care le face, apoi nu mai ai treaba.

5 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Ce Windows ai?

Răspuns utilizator avertizat